Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Aktuality z DS > PF 2023 a poděkování

PF 2023 a poděkováníVážení rodinní příslušníci, 

 

rok uplynul jako voda a než jsme se nadáli, máme tu Štědrý den a následující vánoční a novoroční svátky. Vánoce jsou svátky klidu, pohody a rodinné sounáležitosti. A přestože ne vždy se nám poštěstí užívat si Vánoce bez hektického shonu a stresu, pozastavme se a poděkujme za to, že jsme zdraví a máme tu možnost být s našimi blízkými.  

 

Dovolte nám, abychom Vám jménem celého domova, poděkovali za důvěru, kterou jste nám projevovali v tomto roce. Vaše důvěra je pro nás velkým závazkem a my uděláme vše proto, abyste se Vaši blízcí cítili jako doma, neboť jejich a Vaše spokojenost je naším posláním. 

 

Také bychom Vám chtěli poděkovat za trpělivost, kterou jste projevili v době rekonstrukcí koupelen v celém domově a věříme, že výsledek oceňují především Vaši blízcí. Také bychom Vám chtěli poděkovat za pochopení a shovívavost v této nelehké době, kdy neustále bojujeme s nedostatkem zaměstnanců. Uvědomujeme si, že ne vždy to bylo jednoduché, a za to Vám patří náš dík.

 

Přejeme Vám radostné svátky plné klidu a pohody. Do nového roku 2023 pak přeji Vám všem všechno nejlepší, hodně zdraví, dobré nálady a životního optimismu. Aby Vám v následujícím období co nejvíce světla ozařovalo příjemné a šťastné okamžiky života. 

 

Na závěr Vám přejeme, ať Vás kouzlo vánočních svátků provází po celý nový rok 2023. 

 

tým DS Chlumec